محل تبلیغات شما
اگر می خواهید تجربه ای خاصی از سفر به دنیا داشته باشید حتما باید از بهشتی همانند مالدیو دیدن کنید. مالدیو یکی از جزیره های مسی می باشد که هزینه بسیار کمی می توانید به این جزیره ی زیبا سفر کنید و جاذبه ها و دیدنی هایی که برای توریست ها و گردشگران تدارک دیده شده است بازدید به عمل آورید. یکی از راه های که می توانید با ارزان ترین قیمت به این جزیره سفر کنید اسن است که از تور مالدیو استفاده کنید. در ادامه در مطلب اطلاعات سفر به مالدیو در مورد چگونه با هزینه ی کم به مالدیو سفر کنیم بیشتر صحبت می کنیم.هاستل هایی که در این جزیره وجود دارند باعث شده اند که هزینه های شما در این سفر تا حد بسیار زیادی کاهش یابد برای مثل در روز می توانید تنها با 5 دلار غذای خود را نوش جان کنید و در این مهمانخانه ها با صرف کمتر از 400 دلار اقامت دلنشینی داشته باشید. این هاستل ها در جزایری مانند مافوشی و گورادهو وجود دارند. با تمام این موارد می توان به این اشاره کرد که برای سفر به مالدیو یک آژانس مسافرتی در کم کردن هزینه های شما کمک شایانی خواهند کرد.چگونه با هزینه ی کم به مالدیو سفر کنیم

تفریحات به صرفه

مالک مهمان پذیر وقتی فهمید که چقدر من به مرواریدجویی غوص رغبت دارم، مرا به چندین نقطه برای تفكر دعوت کرد و لباس غوطه وری مخصوصی را از صیاد دریای همان جا، منفعت کرد و از برادرش رغبت که ما را با قایق موتوری خانوادگی ‌شان به مکانی برای تفكر ببرد. من سراسیمگی تعمق کردن را بدون وجود غواصان دیگر با قیمت ۶۵ دلار برای هر تانک اکسیژن آزمون کردم. تفكر با سفره ماهی ‌ها و وال‌ های عظیم الجثه با كریه و نو حدود ۳۰ دلار، واقعا عالی بود.به اضافه سایر قایق ‌های توریستی در آنجا توقف داشتند که یقیناً به دلیل پایه غواص زیاد، اغلب از ۵ دقیقه امتحان چنین چیزی را نداشتند، اما من سراسیمگی شنا کردن با یک وال عظیم الجثه را برای ۴۵ دقیقه را داشتم زیرا راهنمای من به دلیل اتراق من در آنجا بسیار بی نشاط بود.

آشنایی با جاذبه های گردشگری فرانسه

بهترین راه برای سفر به شمال کشور

آشنایی با تور مالزی نوروز 98

سفر ,مالدیو ,هزینه ,های ,جزیره ,ها ,به مالدیو ,سفر به ,می توانید ,این جزیره ,در این

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Betty's receptions گلچین مطالب وب کاراته بازان ایران وبلاگ كتابخانه شهید ضیایی vivagraphic widrapadun سایت اصلی گیره کوچک کننده بینی Nose Up hargsimulloo Bethann's notes دفترچه تاملات و مکاشفات